Echo Look

2017 Yılı Haziran Ayı En İyi 10 Android Uygulama

Her ay birçok uygulama Google Play Store’a kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kullanıcılar uygulamalr hakkında yorumları okur, video izler ve kendilerine şu soruyu sorar, acaba bu uygulamayı kurmaya değer mi yoksa zaman kaybı mı? Herkes bu sorunun cevabını vermekte zorlanacaktır. Sizler için bu ay en iyi 10 android uygulamayı listeledik. Belki sorularınızın cevaplarını bulmada size yön gösterebiliriz. Yeni bir uygulama arıyorsanız bu uygulamalar size göre olabilir. Listeye bir göz atın belki ilgi alanınıza giren bir uygulama bulabilirsiniz.

WiFi Spy Detector

wifi spy detector

Wifi bağlantınızı sizin dışınızda kullanılıp kullanılmadığını merak edenler için ideal bir uygulama.

Xperia Home Beta

Xperia Home Beta

 

ony Xperia kullanıcılarının kullanabildiği uygulama listede kendine yer buluyor.

Photopills

Photopills

Bu kamera sevenler sizin için ilginç bir uygulama. Resim çekerken güneşin konumu vb. durumlarda nasıl çekim yapacağınız konusunda gerekli bilginiz yoksa epik fotoğraflar vb. çekmekte zorlanırsınız. İşte bu aşamada bu uygulama size fotoğraf çekerken yardımcı oluyor ve ortaya yaratıcı fotoğraflar çıkarıyorunuz. Fotoğrafçılıktan hoşlanıyorsanız aradığınız uygulama bu olabilir.

Screenshot Assistant

 

Screenshot Assistant

Birçok android telefonda ekran resmin kaydedebiliyorsunuz, bazen hangi tuş kombinasyonu derken can sıkıcı bir hal alabiliyor, bu uygulama sizi bu dertten kurtarıyor.

Echo Look

 

Echo Look

Amazon Echo look cihazı ile kullanılan uygulamada çektiğiniz tam boy fotoğraflarını Echo Look uygulamasında görebilir ve farklı kıyafetlerinizden oluşan bir görünüm kitabı oluşturabilirsiniz. Görüntüleri paylaşabilir, stil denetimi özelliğini kullanabilirsiniz. Kızlar bu uygulamayı sanırım seveceksiniz. 🙂

Face Swap

Face Swap

 

Microsoft tarafından gelnelde oyun haberleri duymaktayız, ama Face Swap eğlenceli komik bir uygulama yüzünüzü başkalarının yüzleri ile değiştirerek ortaya ilginç görüntüler çıkarıyor. Biraz eğlence fena olmaz diyorsanız denemeye değer.

Audvel

Audvel

Podcast’leri seviyorsanız alın size bedava yeni bir Podcast uygulaması, kullanıcı arayüzü güzel ve kolay denemekte fayda var.

Bark

 

Bark

İnternetin çocuklar için güvensiz olduğu bir ortamda aileler tarafından denetim büyük önem arz etmektedir. Bark, aileleri çocuklarını internete bağlandıklarında ortamda güvenli tutmaları için yardımcı olmaya yarayan bir çözümdür. Temel olarak açıklayacak olursak, çocuklarınızın sosyal medya hesaplarını ve mesajlarınıda bir sorun siber zorbalık veya herhangi bir uygunsuz davranış türüne ait bir işaret varsa, uygulama bir sorun olabileceğini ebeveyn olarak size bildirmek için uyarılar gönderebiliyor. Ebeveyn denetimi konusunda güzel bir uygulama.

GameSpot Now

GameSpot-Now

 

Oyun severler ile ilgili güzel bir uygulama, güncel ve gelecek yeni oyunlar için görüntüleri, bilgileri, haberleri detayları bulabileceğiniz güzel bir uygulama. Ne diyelim oyun seviyorsanız bu uygulamayı da seveceksiniz.

Adobe Scan

Adobe-Scan

 

Bir şeyleri tarayıp dijital bir belgeye dönüşmek istiyorsanız Adobe size göre bir uygulama geliştirdi. Örneğin bir dergide yemek tarifi gördünüz, sayfayı tarayın ve pdf olarak kaydedin. Uygulamayı kullanmak için bir Adobe Cloud hesabınızın olması gerekli, fakat uygulama ücretsiz, bu nedenle bir hesap açmanız yeterli olacaktır.

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.