samsung galaxy s8 altìn rengi

Samsung Galaxy S8 ve S8+ Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8+ ve Galaxy S8 akıllı telefonunuzda ekran görüntüsüne mi ihtiyacınız var? Her şeyin çözümü var elbette, basit bir yöntemle bu yeni modellerde istediğiniz ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Yapmanız gereken adımları anlatalım. Aslında işlem çok basit tek yapmanız gereken iki tuşa basmak. Samsung Galaxy S8 serisi telefonlarda ekran görüntüsü almak için, aynı anda “Home” ve “Güç” düğmelerine basın. Düğmeleri yaklaşık 2 saniye basılı tutun. İşlemi doğru yapmanız durumunda telefon titreşir ve bildirim çubuğunuzda ekran resminin kaydedilmesi ile ilgili bir mesaj görünür.

Ekran görüntüsünü başarılı bir şekilde telefona kaydetme işleminden sonra, dilerseniz bildirim çubuğunu gelen ilgili mesaja tıklayıp, kaydettiğiniz ekran resmine ulaşabilirsiniz. Ya da Galeri’yi açıp, “Ekran görüntüleri” bölümüne tıklayarak, kaydettiğiniz ekran resmine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Samsung Galaxy S8 serisi akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanız durumunda, “Telefon” belleğine gidip, buradan, “Pictures(resimler)>>Screenshots(ekran görüntüleri)” klasöründe kaydettiğiniz ekran resmine ulaşabilirsiniz. Tercih sizin seç beğen ve al!

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.