Samsung Galaxy S8 ve S8+

Telefon Ekran Değişim Ücretleri

Telefonunuzun ekranı kırıldı veya çatladı. Telefon ekran değişim ücreti ve onarımı hakkında hiçbir bilginiz yok. Bu yazımızda bu kırık veya çatlak ekran ekran değişim fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Hepimizin başına isteyerek veya istemeyerek de olsa akıllı telefonlarımızda ekran kırıkları ve arızaları ile karşılaşmışızdır. Ekran koruyucu filmleri biraz olsun bu soruna çözüm olsa bile farklı ekran arızalarıda oluşabilir. Kazara oluşan hasar veya yanlış kullanım nedeniyle ekranınızı değiştirmeniz gerekebilir veya Kazara ekranınız kırıldı ve oluşan hasar, telefon garantisi kapsamında olmayabilir. Ekranınız bozuk olabilir ve cihazınız firma garantisi veya tüketiciyi koruma yasaları kapsamına girmiyorsa en yakın cihaz yetkili servis noktasından onarım desteği alabilirsiniz. Bu kapsamdaki Akıllı telefon ekran tamir ücretleri güncel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Samsung Ekran Tamir Fiyatı

Galaxy S7 : 1000 TL

Galaxy S8 : 1.300 TL

Galaxy A7 : 700 TL

Galaxy A5 : 500 TL

Galaxy J7 : 550 TL

LG Ekran Tamir Fiyatı

LG G6 : 800 TL

LG G5 : 500 TL

LG G4 : 300

HTC Ekran Tamir Fiyatı

HTC 10 : 400 TL

HTC One M9 : 350 TL

HTC Desire : 250 TL

iPhone Telefon Modelleri Yalnızca Ekran Onarım Fiyatları için tıklayınız.

SONY Ekran Tamir Fiyatı

Sony telefonlar için ekran tamir ücreti 400-700 TL arasında değişmektedir.

Samsung ve iPhone ekran değişim ücretleri diğer markalara göre pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Dış cam kırılabilir veya dokunmatik çalışmayabilir. Sonuç olarak ekranı kırık veya çatlak telefon kullanmak istemeyiz. Ekran değişim ücretlerini görünce en iyisi siz siz olun kırılmaz ekran koruyucusuz akıllı telefon kullanmayın. Yoksa yukarıdaki telefon kırık ekran tamiri fiyatları ile üzülebilirsiniz.

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.