Vodafone Internet Avcilari Indir

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu Nedir ?

vodafone

İnternet avcıları ile bedava internet nasıl yapılır ?

Vodafone internet avcıları uygulaması hediyeleri ve bedava internet ile gençler arasında çok popüler oldu. Yeni çıkan internet avcıları uygulaması ile FreeZone’lular bit avlayarak hediyeler alabiliyor. İnternet Avcıları iPhone7 plus hediyesi ile ilgili ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması kullanıyorsanız girdiğinizde ek bir simge olduğunu görürüsünüz. Bu simgeye dokunduğumda ise yeni bir sayfa açılarak sizden İnternet Avcıları uygulamasını yüklemenizi ister. Bende bu uygulama ile bu şekilde tanıştım. Uygulamayı yüklediğimde biraz araştırınca Vodafone’un bu yeni kampanyası ile ilgili ilginç detaylara ulaştım. İnternet Avcıları ile Bit avlayıp hediye internet alabiliyorsunuz. Gelin İnternet Avcıları ile ilgli daha fazla detaylara girelim. Vodafone internet Avcıları uygulamasını yakından tanıyalım.

İnternet Avcıları Oyunu Nedir ? Vodafone İnternet Avcıları Nasıl Oynanır ?

GSM firmaları hergün çıkardıkları, bir kampanya veya yenilik ile karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda gençlere yönelik kampanyalarda artış gözlemlenmektedir. Vodafone’da gençlere yönelik bir internet avcıları isimli bir oyun tasarlamış. Oyunun amacı gençlerin bedava internet paketi kazanmalarını sağlamak, 26 yaş altı gençlere yönelik hazırlanan oyun ile internet paketlerinizi arttırabileceksiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Nedir ?

Vodafone İnternet Avcıları oyununda yapmanız gereken tek şey, bulunduğunuz konumuza göre etrafınızda bulunan Bit adı verilen kırmızı yaratıkları avlamak ve avladığınız bitleride hediye internet paketine veya indirimli internet paketine çevirmek. İşte bu kadar kolay. Bitleri yakala bedava interneti kap. Artırılmış Gerçeklik (AR) destekli çalışan internet avcıları oyununda, telefon kamerasını kullanabiliyorsunuz. Akıllı telefonunuzun kamerasını açtığınızda etrafınızda bulunan bit adı verilen kırmızı yaratıkları üzerine dokunarak avlayabilirsiniz. Bu kırmızı bitler yakın konumuzda bulunduğu gibi başka noktalarda da bulunabilir. Pokemen Go oyunu gibi geziniyorsunuz. Toplayacağınız kırmızı bitler ile ücretsiz internet paketleri elde edebilir yada internet paketinizin limitini arttırabilirsiniz. İnternet avcıları oyununu sadece Vodafone aboneleri değil Turkcell ve Türk Telekom kullanıcılarıda oynayabilir. Sadece bir farkla kırmızı bitler vodafone için geçerli. Ama üzülmeyin olurda GSM aboneliğinizi değiştirirseniz, hesabınızda biriken bitleri kullanabilirsiniz. Abonelik geçişleri için bir neden daha 🙂

Vodafone Internet Avcilari Indir

Faturalı aboneler neler kazanabilir?

1 GB Günlük paketi 3 TL karşılığında satın alınır.

2 GB 3 Günlük Paketi 5 TL karşılığında satın alınır.

4 GB Haftalık Paketi 7 TL karşılığında satın alınır.

vodafone internet avcıları mağaza ile ilgili görsel sonucu

Faturasız aboneler neler kazanabilir?

Günlük 1 GB paketi 3 TL karşılığında satın alınır.

3 Günlük 2 GB Paketi 5 TL karşılığında satın alınır.

Haftalık 4 GB Paketi 7 TL karşılığında satın alınır.

  • 30000 Bit toplayarak Hediye İphone 7 Plus 128 GB Kazanabilirsiniz.

  • 300 Bit karşılığında – Hediye 1 Saat geçerli 1 gb bedava internet paketi.

  • 600 Bit ile – 6 Saat Geçerli 1 GB bedava internet alabilirsin.

  • 1200 Bit sayesinde – 24 saat geçerli 1 GB bedava internet verir.

  • 150 Bit toplayarak  + 3 TL – 1 Gün geçerli 1 gb internet paketi alırsınız.

  • 300 Bit ve + 5 TL karşılığında 3 gün geçerli 2 gb bedava internet alabilirsiniz.

  • 600 Bit ve + 7 TL ödeyip  1 Hafta geçerli 4 GB internet alın.

    UYARI: Paketler bittikten sonra otomatik yenilenmez ve paketi yaptıktan sonra iptal edemezsiniz.

İnternet avcılarına nasıl giriş yaparım?

Oyuna girişte Vodafone aboneden cep numarasını başındaki 0 olmadan ve Vodafone Yanımda şifrenizi girmeniz gerekiyor. Vodafone Yanımda şifreniz yoksa  S yazıp 7000’e ücretsiz mesaj göndererek şifre alabilirsiniz. Vodafone’lu olmayan aboneler Vodafone’lu değilim butonuna tıklayarak direkt oyuna girebilir.

Vodafone İnternet Avcıları indir

Buraya tıklayarak uygulamayı Android telefonunuza yükleyebilirsiniz.

iOS Cihazlarınız için buradan indirebilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Nasıl Oynanır ?

Oyunu Google Play store’dan indirip, açmanız yeterli olacaktır. Sonra pokemon go oyununda olduğu gibi konuma göre gez dolaş kırmızı bit denen yaratıkları ekrana dokunarak avla, işte bu kadar basit.

Çok gezen çok kazanır. Sokakta internet avı başlıyor.

30000 bit avla iPhone 7 Plus 128 Gb cihaz hediye al

Evet haber doğrumu diye vodafone forum sayfasına baktım. Aşağıdaki metin vodafone forum sayfasından alınmıştır. Sayfa linkine metnin altında tıklayarak ulaşabilirsiniz.

“Vodafone 26 yaş altı gençlerin artırılmış gerçeklik teknolojisi ile eğlenceli bir yolla data kazanma / uygun fiyatla data satın alma imkanı veren bir uygulamadır/ oyundur. 15 Aralık 2017 tarihi itibari ile toplam 30000 bit avlamış olan Vodafone 26 yaş altı aboneler iPhone 7 Plus 128 Gb cihaz hediye edilecektir. Data paketine çevrilen bitler toplam bit sayısını etkilemeyecektir. Iphone hediyesi için avlanan toplam bit sayısı Hesabım ekranından kontrol edilebilir. “

https://forum.vodafone.com.tr/t5/Uygulamalar/%C4%B0nternet-Avc%C4%B1lar%C4%B1/m-p/752423#M5493

Vodafone internet Avcıları oyunu şikayetleri ?

Vodafone internet avcıları oyunu ile ilgili popülerliği ile birlikte bir takım teknik veya kullanıcı kaynaklı sorunlardan dolayı vodafone forum sayfalarında ve şikayet platformlarında farklı şikayetler gelmektedir. Yoğun olarak kişiler topladıkları puanların uygulamada hata alıp uygulamayı başlattıklarında topladıkları bitlerin silindiği konusunda şikayetler olmaktadır. Bu konuda tavsiyem yüksek seviye puan topladığınızda ekran resmi (screenshot) alarak saklayabilirsiniz. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda vodafone yetkili kişilere elinizde kanıt olarak sunarsınız. 26 Yaş altı Vodafone kullanan gençler 30000 bit toplayıp iPhone7 hediye olarak kazanma işin ucunda olunca puan kaybetmek olmaz. Bu nedenle işinizi garantiye alın.

 

Unutmadan söyleyelim günlük avlayabileceğiniz bit sayısı 600’dür. Fazlası zarar demiş Atalarımız.

Gez dolaş interneti kap!

Vodafone internet avcıları oyunu nasıl oynanır ?  

Vodafone internet avcıları nasıl oynanır diyorsanız youtube kanalımızdaki aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.