Mehmetim Steakhouse

Kocaeli Steakhouse Markası MC Steakhouse

MC Steakhouse Nasıl gidilir?

MC Steakhouse ulaşım ve yol tarifi için tıklayınız.

MC Steakhouse WhatsApp Hattı 0546 644 4166

Son yıllarda hayatımızda popülerlik kazanan iki kelime Steak ve Steakhouse. Biz her ne kadar anlam olarak biftek desek de farklı dillerde steak kavramı et ızgara, ve etin farklı şekillerde pişirilmesi anlamlarını taşımaktadır. Dolayısıyla bizim bildiğimiz anlamda biftek steak kelimesinin zengin ve eşsiz tatları ve birçok alt çeşitleri karşısında biraz eksik kalıyor. Steak anlam olarak etin ızgarada farklı yöntemlerle pişirilmesi, hazırlanmasıdır. Birçok Steak ismini bulunduğu kentten almaktadır.

Bende bugün sizlere ilk yazımı Kocaeli Steakhouse konusunda marka yapan bir şehre yeni bir değer katan bir restorandan bahsetmek istiyorum. Burası Steak Lezzetlerinin buluşma noktası MehmET’im Steakhouse artık yeni ismi ile MC Steakhouse.

Steak yemek alışkanlıklarımızı değiştirmişe benziyor, son yıllarda özellikle İstanbul’da ve diğer illerde hızla yayılan çok sayıda Steakhouse bu yemek kültürünü ne kadar sevdiğimizi gösteriyor. MC Steakhouse bu kültürü, bu yemek lezzetlerini başta  tüm Kocaeli’ye Millet Caddesi Başiskele(Yol tarifi için tıklayınız)  adresinde sunuyor.

MC Steakhouse (MehmET’im Steakhouse) Sosyal medya sayfaları, Youtube kanalı ve Web sitesi ile Kocaeli halkı tarafından beğeni ile takip edilmektedir. Güler yüzlü servisi ve steak lezzetleri dışında interneti etkin kullanan işletmelerden biri olduğunu söylemek gerekiyor. Instagram, Facebook, Youtube, Web sayfası ve Basında Mehmetim Steakhouse videolarını,paylaşımlarını ve resimlerini görebilirsiniz. Kısa sürede hatırı sayılır bir takipçi ve beğeni sayısına ulaştıklarını Kocaeli halkının sevgisini kazandığını görüyoruz. Aslında internet ve sosyal medyanın şirketler için doğru kullanıldığında nasıl başarılı sonuçlar verdiğini bizlere gösteriyor.

MC Steakhouse İletişim Hattı 0546 644 4166

MC Steakhouse (Mehmetim Steakhouse) sadece Kocaeli halkını değil Kocaeli’ye gelen yerli ve yabancı turistler içinde ayrı bir çalışma içine giriyor. Kocaeli Kaplıca ve Kartepe Turizm merkezleri ile yerli yabancı turistlerin uğrak yeri konumunda, özellikle arap turistlerin İstanbul ve Yalova’dan sonra en çok tercih ettiği illerimizden,MC Steakhouse bu konuda lezzetlerini Kocaeli’de yabancı turistlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Mehmetim Steakhouse kentin markası olma yolunda az zamanda anlaşılan büyük adımlarla bir başarı yakaladı. 

MC Steakhouse (Mehmetim Steakhouse) hedeflerini daha da yukarılara taşımak istiyor, yakında tüm Türkiye’de adını duyarsanız şaşırmayın. Kendine özgü sunumları, şovları, etkinlikleri, promosyon/çekilişleri ve en önemlisi lezzetleri ile kendisini izlemeye devam edeceğiz. Kocaeli’ye yolu düşenlere mutlaka uğramalarını tavsiye ediyoruz.

Mehmetim Steakhouse isim hakkı ve telif nedenleriyle isim değişikliğine gitmiştir. Yeni adı MC Steakhouse yani Mehmet Can baş harflerini kullanmış. Mekanın sahibi geri geldi…

MC Steakhouse Adres: Barbaros Mahallesi Millet Cad. Ustalar Sok. No:2/2 41090 Başiskele/KOCAELİ

MC Steakhouse WhatsApp Hattı 0546 644 41 66

Hakkında Serap KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.