Turkcell Bedava internet,Turkcell'in+Yeni+Arama+Motoru+Yaani

Turkcell Yaani Nedir ? Turkcell Yaani Yükle

Turkcell'in+Yeni+Arama+Motoru+Yaani

Turkcell Yaani Nedir ? Turkcell Yaani Yükle

Turkcell, Türkiye’de kurulmuş; yerleşik, entegre iletişim ve teknoloji hizmetleri şirketidir. Müşterilerine mobil ve sabit şebekeleri üzerinden data, ses, TV hizmetleri vb. bireysel ve kurumsal birçok servis sunmaktadır.

Ülkemizde mobil iletişim, Şubat 1994’te Turkcell ile başladı. Turkcell, müşterilerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak müşteri sayısını da artırarak gelişimini sürdürdü. Turkcell Türkiye’nin Arama motoru sloganı ile Yaani uygulamasını çıkardı.

Yaani uygulamasını Akıllı telefonunuza indirerek arama yapabilir, İstediğiniz bilgiyi arayın, güncel haberleri okuyun, hava durumunu öğrenin, size yakın restoranları, cafeleri arayın, en yakın sinemada oynayan filmleri ve seansları bilgilerini öğrenin, aradığınız müziği Fizy’de dinleyin, favori web sitelerinizi kaydedin, arkadaşlarınızla paylaşımda bulunun kısacası tüm sorularınıza hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

YAANİ Uygulaması”, abonelerin İnternet’te gezinmelerini ve arama yapmalarını sağlayan arama motorudur. YAANİ ilk önce yerel içeriklere öncelik verir.

YAANİ, abonelerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. İnternetteki tüm bilgilere erişim sağlamanızı ve merak ettiğiniz bütün sorulara yanıt bulmanızı kolaylaştırır. Yaani Uygulaması favori web sitelerinizi kaydetmenizi ve sevdiklerinizi paylaşmanızı sağlayan özelleştirilebilir bir uygulamadır. Bunun yanı sıra, Turkcell abonesi olarak, YAANİ’yi indirdiğinizde ve aktif kullandığınızda internet paketi kazanırsınız. Buraya tıklayarak Yaani indir sayfasına ulaşabilirsiniz.

YAANİ” eğlencelidir, ücretsizdir ve kullanımı kolaydır!

Turkcell yaani indir

Eğer Turkcell abonesiyseniz Yaani uygulamasını kurup kullanmaya başladığınızda hediyeler kazanabilirsiniz;

Yaani uygulaması içinden yapılan aramalar sonucunda gördüğünüz arama sonuçlarını içeren sayfa Turkcell aboneleri için ücretsizdir. *fizy ve haritalar hariç

Turkcell aboneleri Yaani’yi ilk defa telefonlarına yüklediklerinde 1 hafta geçerli 1GB data hediyesi kazanırlar.

YAANİ Nasıl kullanılır?

YAANİ mobil cihazlara indirilen uygulama üzerinden kullanılabilmektedir. Web sitesi üzerinden arama yapılmamaktadır. Turkcell aboneleri dışında diğer GSM aboneleride uygulamayı indirip kullanabilir.

Uygulama iOS’un 9 ve Android’in 4.1 ve üzeri işletim sistemi olan mobil cihazlarına indirilebilmektedir.

Android cihazlarınız için Turkcell Yaani indir

iOS cihazlarınız için buradan indirebilirsiniz.

App Store Google Play

 

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.