bilisimonline

Patlamayan Bisiklet Lastikleri

Bisiklet Lastik Patlamasına son

Bisiklet kullanmayı sevenlerin en sevmediği konuların başında patlak lastik gelir. Lastik patladımı bisiklet sizi taşıyacağına başlarsınız siz bisikleti taşımaya. Bisiklet severler için bununda bir çözümü mevcut, çözüm patlamayan lastikler. Dünya değişir, teknoloji değişir, bisikletler aynı mı kalsın. Havasız bisiklet lastiği veya dolma bisiklet lastiği bu sorunun ilacıdır. Bu konuda Tannus bisiklet lastikleri işimizi kolaylaştırıyor.Tannus lastikleri, bisiklet kullanırken lastik patlamasından korkanlar için ideal olarak üretilmiş, tasarımı sağlam, hafif ve patlamasına izin vermiyor. Çivi raptiye vida vb. hiçbir şey farketmez, patlak derdine son veriyor.

Patlamayan Bisiklet Lastiği

Tannus lastiklerinin mevcut 12 farklı renk seçeneği ile görünüm olarakta bisikletinizin görünümüne olumlu katkı sağlayıp renk katıyor. Açıkcası sıkıcı siyah renkten kurtulma şansınız da var.

Tannus lastiklerinin 8 farklı boyut seçeneği mevcut, piyasadaki birçok bisiklete lastik boyutuna uygun. Boyutu da seçtikten sonrayapmanız gereken 3 faklı yoğunluk seçeneğinden birini tercih etmek oluyor. Yoğunluk tercihi sürüş zevkinize göre sizin tercihinizdir. Tannus lastiklerinin güncel polimer teknolojisi size tasasız bir sürüş deneyimi sunuyor. Tannus web sayfasından lastikler, modeller ve renkler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Firma adresi www.tannus.com fiyatlara gelince biraz daha ucuz olabilir mi derseniz bence olmalı, 70 dolardan başlayan fiyatlar ile tercih size kalıyor.

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.