Yurtici Kargo uygulama

Yurtiçi Kargo Müşteri Mobil Uygulaması İndir

Yurtiçi Kargo Müşteri Mobil Uygulaması nedir

Yurtiçi Kargo Müşteri Mobil Uygulaması  Nedir?

Türkiye’de kargo sektöründe önemli bir yeri olan Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.’den  Müşteri Mobil uygulama ile günlük hayatınızı kolaylaştırırken ile ihtiyacınız olan tüm Yurtiçi Kargo hizmetleri, Mobil kullanıcılara özel fırsat ve indirimlere uygulama ile ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo yenilenen Müşteri Mobil Uygulaması sayesinde;

  • Kampanyaları görebilir,
  • Size özel hazırlanmış Sanal Kampanya Kartı ile indirimlerden faydalanabilir,
  • Ev veya işyerinize kurye çağırabilir,
  • Gönderinizin takibini geliştirilen ve yenilenen ara yüz ile takip edebilir,
  • Gönderi Fiyat Hesaplama yapabilir,
  • Size en yakın Şube Sorgulama ile şubeler ile iletişim kurabilirsiniz.

Bu işlemlerin tamamını güvenli bir şekilde yapabilmek için tek yapmanız gereken Yurtiçi Kargo Müşteri Mobil Uygulamasına üye olup giriş yapmak olacaktır. Uygulama bölümlerini kısaca anlatalım.

 

Üye Ol – Giriş Yap

Bu bölümde kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde kayıt yaptıktan sonra uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı profilinizi oluşturur, bilgilerinizi düzenler, size özel kampanya ve duyurulara buradan ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar

Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.’nin yenilenen Müşteri Mobil Uygulamasından kampanyaları görebilir, size özel Sanal Kampanya Kartı ile indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Kurye Çağır

Uygulamada bu bölümde bir tıklama ile Kurye kapınızda, ister evinizden ister işyerinizden veya bulunduğunuz adresten gönderi yapmak için Kurye çağırabilirsiniz. İstenen tarihte tanımladığınız adresinizden veya harita üzerinden konum bilgilerinize ulaşarak Kargonuzu almak üzere Kurye kapınıza gelecektir. Şubeye gitmeden kolayca kargonuzu gönderebilirsiniz.

Gönderi Takibi

Yurtiçi ve Yurtdışı gönderinizin durumunu takip etmek artık çok kolay, Yurtiçi gönderileriniz için Gönderi Kodunu, Yurtdışı gönderileriniz için AWB kodunu girmeniz yeterli olacaktır. Özetle gönderinizin hangi aşamada olduğunu, Teslim, İade veya Devir işlemlerine ilişkin detaylarını, işlemlerin tarih ve saat bilgilerini görebilir, Takip Metre ile de anlık gönderi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fiyat Hesapla

Kargom ne kadar tutar? Kargo fiyatı nasıl hesaplanır? Uygulamada bu bölümden Fiyat Hesapla özelliği sayesinde gönderinizin nereden, nereye gideceğini seçebilir, hacim (en x boy x yükseklik) ve ağırlık bilgilerini girerek gönderi fiyatını hesaplayabilirsiniz.

Şube Sorgulama

Kargo şubesi en yakın nerede, bulunduğum ilçede kargo şubesi var mı? Bulunduğunuz konuma en yakın Yurtiçi kargo şubelerini bu bölümde harita üzerinden görebilir, dilerseniz İl, İlçe seçimi yaparak arama gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle Şube adres ve iletişim bilgilerine erişebilir, o şubede verilen hizmetlere dair detayları görebilirsiniz.

Sosyal Medya ve Çağrı Merkezi

Yurtiçi Kargoyu sosyal medyadan takip ederek güncel haber ve bilgilere ulaşabilir, kampanyalardan yararlanabilir ve dilerseniz Çağrı Merkezi ile iletişim kurabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Mobil Uygulaması İndir

Yurtiçi Kargo Müşteri Mobil Uygulaması iOS sürümü için tıklayın

Yurtiçi Kargo Müşteri Mobil Uygulaması Android sürümü için tıklayın

Yurtici Kargo uygulama

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.