whatsapp

WhatsApp Görüntülü Grup Sohbeti

WhatsApp para transferi, WhatsApp Business vb. Birçok yenilikle kullanıcılarını şaşırtırken bunlara bir yenisini eklemeye daha hazırlanıyor. Son son denediği ve gelecek özellik ise ile görüntülü sohbet uygulamalarını yarışta geride bırakacağını söyleyebiliriz. WhatsApp görüntülü grup sohbeti özelliği, deneme sürecinde olan bu görüntülü grup sohbet özelliği ile kullanıcılara süper bir haber vermeyi düşünüyor.

whatsapp group chat video ile ilgili görsel sonucu

İlk olarak Android cihazlarda test aşamasında olan WhatsApp görüntülü grup sohbet özelliği daha sonra İOS işletim sistemlerinde kullanılmaya başlayacak. Bu özelliğin kullanılmasına başlamasıyla WhatsApp görüntülü grup sohbeti nasıl kullanılır, sayfamızdan sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bu özellikte en fazla 4 grup da dört kişi ile sohbet kullanımı yapabilecek buna arayanda dahil ileriki tarihlerde bu sayılar değişebilir. Dediğimiz gibi haberlere göre WhatsApp görüntülü sohbet özelliği WhatsApp beta 2.17.437 sürümü içinde gizli bir şekilde geldiği test ( beta ) aşamasında ve ilerleyen zamanlarda sürüm güncellemesi ile yayınlanacakmış. Bizde dört gözle bu özelliği bekliyor olacağız.

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.