minecraft indir

Minecraft indir

minecraft indir

Minecraft Nedir? Minecraft Oyna

Minecraft 2018 yılı en çok indirilen oyunlar arasında listenin başlarında yer alıyor. Çocuklar ve gençler arasında popüler olan sanal dünya oluşturma oyunu Minecraft ile kendi dünyanızı blok, taş, priket vb araçlar ile oluşturabilir ve geliştirebilirsiniz. Hayal gücünün sınır tanımadığı bu oyunu her ne kadar açıkçası sevmesem de hala bu kadar popüler olmasını anlamış değilim. 

Piksel görüntüleri ile kullanıcıların en sevdiği oyunlar arasında yer alan Minecraft Pocket Edition, içerdiği sonsuz açık dünya ve gerçek oyunculu modlarıyla hem yaratıcılığınızı ortaya çıkarıyor hem de eğlenceli zamanlar yaşatıyor. Oyunu ister tek başınıza boş bir haritada isterseniz de diğer oyuncuların kurduğu haritalarda oynayabilirsiniz. Oyun sırasında yabani hayvanlara, diğer oyuncuların kurduğu çete ve köylere karşı dikkatli olmalısınız. Bu grupların toplamış olduğunuz varlıkları yağmalamasını istemezsiniz.

Minecraft’ı popüler yapan özelliklerinin başında, her kullanıcının kendi oyun haritası geliştirebilmesi ve serverlara katılabilmesi alıyor. Bunların her birinin farklı bir hikaye üzerine ilerlemesi ile her defasında oyunun farklı bir yönünü keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda Minecraft‘a özel mod araçlarıyla aksiyon tabanlı araba yarışlarına veya FPS savaşlarına katılabilirsiniz.

En çok indirilen oyunlar listesi başında yer alan bu oyun ile sizde sanal dosyanızı oluşturabilirsiniz.

Minecraft indir

Minecraft indirmek için tıklayınız.

minecraft indir minecraft apk indir

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.