Whatsapp web çalışmıyor Sorunu Çözümü nedir ?

Whatsapp web çalışmıyor Sorunu Çözümü nedir ?

WhatsApp uygulamasına gelen güncellemeler arasında en çok dikkat çeken özelliklerden biri WhatsApp web özelliğidir. WhatsApp web üzerinden telefonunuzdaki WhatsApp mesajlaşma uygulamasını açabilir ve aynen telefonda olduğu gibi mesajlaşmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Whatsapp web çalışmıyor Sorunu Çözümü nedir ?

WhatsApp uygulamasını bilgisayar üzerinden açtıktan sonra bağlantınız senkronize bir şekilde sağlanır. Senkronize olarak bağlanılan bu oturumda size gelen WhatsApp mesajları aynı anda bilgisayarınızda da görüntülenir. Ancak bazı durumlarda WhatsApp mesajlarınızı bilgisayar ortamında göremeyebilirsiniz.

WhatsApp web Çalışmıyor, mesaj gelmiyor ! ( Çözümü )

WhatsApp web ile oturumunuzu açtıktan sonra bazen mesajlar gidip gelmeyebilir. Böyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda yapabileceklerinizi sizler için sıraladık.

  • Öncelikle telefon ve bilgisayarınızın internet bağlantısını kontrol edin.

  • Bazı cep telefonu modellerinde pil tasarrufu için telefon kilitlendikten sonra arka plan işlemleri sonlandırılır ve internet bağlantısı kesilir. Bu durumda da WhatsApp web ile olan bağlantı kesildiği için sorun yaşayabilirsiniz.

  • Cep telefonunuzdan açık oturumlarınızı kapatmayı deneyin. ” Ayarlar > Tüm cihazlardan çık” seçeneğine tıklayarak oturumları kapatıp tekrar açmayı deneyebilirsiniz.

Bu çözüm yollarından herhangi biri sorunu çözmez ise WhatsApp uygulamasını Play Store’dan güncelleyin ve bilgisayarda farklı bir tarayıcı kullanmayı deneyin.

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.