FlyNano Elektrikli Kişisel Deniz Uçağı

Helsinki Finlandiya’da bulunan FlyNano Şirketi Elektrikli Kişisel Deniz Uçağı ile sonsuz mavi ve gökyüzü ve sadece siz. Yolcu yok, kargo yok…

FlyNano % 100 elektriklidir. Uçak ağırlığı 70 kg, Maximum pilot ağırlığı 100 kg. 100 Kg altında iseniz tam size göre üstelik Pilot lisansı ücretsiz.

Genel havacılık uçakları karşılaştırıldığında FlyNano, bir otomobil ile go-kart kıyaslamak gibidir.

Test Pilotu Pekka Kauppinen uçak için:

“Küçük boyutu ve hafifliği nedeniyle hız hissi dikkat çekici. Mutlak hızlar aslında oldukça aynı olmasına rağmen, ortak Cessnas ve Pipers uçarken aldığınız hislerin aksine, ikincisi biraz daha hızlı, yani. Tecrübeleri incelerken, FlyNano aslında su jetleriyle ve dörtlü bisikletlerle normal uçaklardan veya mikro ışıklardan daha fazla karşılaştırılabilir. ”

“Uçuş yüksek bir tempo ile karakterize edilir ve her zaman tam ko2nsantrasyon gereklidir. Açık kokpit uçmayı daha da cüret ediyor ve uçmanın adrenalin ile dolu olduğundan emin. Beceri geliştikçe ve güven arttıkça yeniliğin heyecanı doğal olarak azalır, ancak yeni zorluklar köşeyi geride tutarak heyecanı korur. FlyNano‘yu güvenli bir şekilde nasıl çalıştıracağınızı öğrenmek nispeten kolaydır, ancak her durumda ustalık saatlerce süren pratik gerektirir. FlyNano ile tam memnuniyet garantisi. ”

İlk satışlara başlanmış. Meraklıları için adres http://flynano.com

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.