Hydrow-rowing-machine

Fitness Sevenler için Hydrow Kürek Çekme Makinesi

Yeni nesil kürek çekme deneyimi sunmak için yaratılmış, dijital ayarlanabilir dirençli Hydrow’un ergonomik tasarımı, dokunmatik ekranlı sessiz bir mekanizmaya sahiptir.

Hydrow-rowing-machine yeni fitness aletleri

Hydrow’un bilgisayar kontrollü direnç teknolojisi, geleneksel kürek makinelerine, farklı tipteki su altı teknelerine ve hatta ağırlık yığınlarına uygun direnç oluşturmak için saniyede 100 kez ayar yapabilir.

Hydrow-rowing-machine yeni fitness aletleri

Miami ya da Charles River gibi yerlerden çarpıcı görseller eşliğinde, su üzerinde bir kürek çekmeye gerçek bir mürettebata katıldığınızı düşünün. Fitness yolculuğunuzda nerede olursanız olun, oraya gitmenize yardımcı olmak için Hydrow’a güvenebilirsiniz.

Hydrow-rowing-machine

Önceden kaydedilmiş nehir ve stüdyo kürek oturumları 7/24 kullanılabilir. Kuşların sessiz sesini, akan suyu ve vuruşlarınızın yumuşak ritmini dinleyin.

Hydrow-rowing-machine

Hydrow, fitness hedeflerinize ulaşmanıza ve gelişiminize yardımcı olmak için ilerleme durumunuzu gerçek zamanlı olarak takip eder.

Hydrow-rowing-machine

Sizlerde yorumlara tıklayarak, yorumlarınız ile katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca yazımızı paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kaynak: Hydrow https://hydrow.com/experience/

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.