BMW Vision M Next concept

BMW Vision M Next Konsept

BMW Vision M NEXT, BMW M markasının elektrikli geleceğinin nasıl olabileceğine dair bir önizleme sunuyor.

BMW Vision M NEXT, hem görünümü hem de etkileşimi açısından net ve kendine güvenen bir ifade veren ilerici bir spor otomobildir.

BMW Vision M Next concept

BMW Vision M NEXT ile BMW Group, sürüş zevkinin gelecekte nasıl görünebileceğini açıklıyor. Odağı aktif olarak çalışan sürücüye yerleştirerek BMW M markasının elektrikli geleceğini ön plana çıkarıyor. Akıllı teknolojiler, onları nihai sürücüye dönüştürmek için kapsamlı ancak dikkatlice hedeflenmiş yardım sağlar.

BMW Vision M Next concept

BMW Vision M‘nin özel dünya galasına ev sahipliği yapan NEXT, BMW Welt’teki yeni #NEXTGen bilgi eğlence platformudur. “BMW Group tarafından yapılan” kişisel mobilite çözümlerine odaklanan bu bağımsız etkinlik, şirketin katıldığı dünyadaki otomobil fuarları / teknoloji ve gelecek odaklı ticaret etkinlikleri takvimine bir başka düzenli fikstür ekliyor. Grubun, tasarım, özerk sürüş, bağlantı, elektrifikasyon ve hizmetler alanındaki en son teknolojik gelişmeleri, BMW Vision M NEXT gibi muhteşem dünya prömiyerlerinin yanı sıra burada sergilenecek.

BMW Vision M Next concept

BMW Group Tasarım Kıdemli Başkan Yardımcısı Adrian van Hooydonk, “BMW Vision M NEXT, sportif sürüşün geleceğine bir bakış sunuyor” diyor. “BMW Vision iNEXT‘in özerk sürüşün araçlarımızdaki yaşamı dönüştürmek için nasıl ayarlandığını gösterdiği durumlarda, BMW Vision M NEXT, en son teknolojinin sizi nasıl daha saf ve duygusal olarak çekici hale getirebileceğini gösteriyor. Her iki modelde de odak, iç kısımdaki insanlara sıkı sıkıya bağlı. Tasarım ve teknoloji “EASE” ve “BOOST” deneyimlerini daha doğal ve daha yoğun hale getiriyor. ”

BMW Vision M Next concept

EASE ve BOOST deneyim kavramları.

BMW Vision iNEXT ve BMW Vision M NEXT Vizyon Araçları, BMW’nin gelecekteki deneyim konseptleri “EASE” ve “BOOST” prototip versiyonlarını temsil eder.

BMW Vision M Next concept

EASE, araç sürüş görevini üstlendiğinde bir seyahat sırasındaki tüm deneyimleri kapsar. Burada, araç, yolcuların kendilerini güvende hissedebilecekleri dört tekerlek üzerinde bir yaşam alanına dönüştürülür. Dinlenme ve rahatlamadan, konuşma, etkileşim ve araç içi eğlenceden keyif alma yoluyla maksimum yoğunlaşmaya kadar – EASE konsepti ile sunulan deneyimler yolcuların ihtiyaçları kadar değişkendir.

BMW Vision M Next concept

Bu arada BOOST, aktif sürüş deneyiminde en üst noktayı temsil ediyor. EASE ve BOOST konseptleri, Özerk sürüş, Bağlantı, Elektrifikasyon ve Servisler (ACES) inovasyon alanlarından oluşan BMW Group’un geleceği için yapı taşları tarafından eşit ölçülerde desteklenmektedir. Tasarım, bu alanlara görsel anlatım kazandırır ve temeldeki teknolojiyle ilgilenebileceğiniz bir şey yapar (D + ACES).

Kaynak: BMW

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.