DS X E-Tense first tour

DS X E-Tense İlk Turu

Patrouille de France (Fransız hava kuvvetleri) ile ilk DS X E-Tense turuna bir göz atın.

DS X E-Tense first tour

Avangard teknolojinin gücü Fransız tasarımının güzelliğini karşıladığında.

2035 için bir hayal arabası hayal etmek DS Automobiles, sahiplerine herhangi bir anda ihtiyaçları ile eşleşen sürüş modunu seçmelerine olanak tanıyan iki aracın benzersiz bir birleşimi üzerine kurulmuş asimetrik, üç kişilik bir konsept yarattı.

DS X E-Tense first tour

Yeni teknoloji sayesinde, araç gövdesi, çarpma işleminden sonra orijinal halini geri kazanabiliyor, ön ızgara ve DS X E-TENSE’nin soğutma kapasitesi ise sürücünün darbelerine uyum sağlıyor. DS LIGHT VEIL ışık perdeleri sayesinde ışıkların parlaklığı, yolcuların, aracın ve çevresinin gereksinimlerini temel alan ayarlama fonksiyonu ile kontrol edilir.

DS X E-Tense first tour

Ön tekerleklerin içinde bulunan, tamamen elektrikli DS X E-TENSE’nin gücünün kaynağı olarak seçilen iki motor rakipsiz bir yanıt veriyor. Yol kullanımı için, tepe gücü 400kW (540 beygir gücü) değerindedir; bu, sürücünün teknik ekip olan DS Performance tarafından tasarlanan süspansiyonun mükemmel performansının tadını çıkarmasını sağlayan ‘devre’ modunda 1.000 kW’a (1.360 beygir gücü) yükselir. DS’nin Formula E programının arkasında. Karbon fiber şasi yenilikçi yaylara ve burulma çubuklarına oturur, çekiş, kavrama ve yavaşlama yol yüzeyi türü ne olursa olsun performansı optimize etmek için tasarlanmış gelişmiş bir aktif sistem tarafından kontrol edilir.

DS X E-Tense first tour
DS X E-Tense first tour
DS X E-Tense first tour
DS X E-Tense first tour

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.