Newron Elektrikli Motosiklet

Newron, kavisli ahşap gövdeli elektrikli motosikleti ortaya çıkardı.

Newron Motors, Fransa’da yüksek kaliteli ve yüksek performanslı bir elektrikli motosiklet üretmek için Dassault sistemleri ve Advans ile ortaklık kuruyor.

Newron Motors, 2021’de daha büyük ölçekli ticarileştirmeye geçmeden önce 2020’de sınırlı sayıda 12 yol sertifikalı model piyasaya sürmeyi hedefliyor. Aynı zamanda, ekip büyük bir dinamik test kampanyası başlattı.

Newron, yeni proje hakkında şunları söylüyor:

“Bu ortaklığın bir parçası olarak, Cachan’daki ELSYS Tasarım teknik merkezimizden bir test tezgahı tasarlamak için çalışmaya başladık. İkinci adımda işbirliğimizi kontrol ve iletişim arayüzü bölümlerine genişletmeyi planladık.

Bir enkarnasyon olarak bisikletinizle “bir” olma ve dünyayı asla sessizlik içinde hissetmediğiniz şekilde doldurma heyecanı. Özelleştirilmiş yönlerine sahip olmak, estetik ve davranış. Atölyemizde hazırladığımız zamansız ve zarif bir sanat huzuru.

Dünya geliştikçe biz de gelişiyoruz. Yola ve insanlara sihir getirmek için teknik ve tasarım teklifimizi geliştirmek için sürekli yeni yollar arıyoruz. Ekibimiz ikinci prototipimizi başarılı bir şekilde oluşturdu ve yeni bir deneyim ve varlıklar arayan gerçek bilenler için özelleştirilebilir, özel, üst düzey bir motosiklet yaratma yolunda ”dedi.

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.