Mercedes-2018-Vision-EQ-Silver-Arrow

Görmeniz Gereken En İyi 10 Konsept Otomobil

Mercedes-2018-Vision-EQ-Silver-Arrow

Merhaba aşağıdaki videoda en iyi 10 konsept otomobili görebilirsiniz.

1. Mercedes-Benz Vision EQ Silver Arrow :

Vision EQ Silver Arrow gösteri arabası dünya prömiyerini kutluyor. Tek koltuklu araç, 1937’den itibaren rekor kıran W 125 otomobiline bir saygı niteliğindedir.

Mercedes-2018-Vision-EQ-Silver-Arrow

Olağanüstü çekiş ve buna bağlı olarak hızlı ivmelenme sunan Vision EQ Silver Arrow, ön tarafında 255/25 R 24, arka tarafında ise 305/25 R 26 lastiklere sahip.
https://www.youtube.com/user/MercedesBenzTV
https://www.mercedes-benz.com/en/vehicles/passenger-cars/mercedes-benz-concept-cars/vision-eq-silver-arrow-show-car-world-premiere/

2. Toyota Consept-i :

İçten dışa tasarlanan Toyota Concept-i, sıcak, arkadaş canlısı ve çevrenizde dönen gelecekteki bir hareketliliğe heyecan verici bir bakış. Her zaman sürücülerin yanında olan ve duygularını, uyanıklıklarını ve bireysel tercihlerini tahmin ederek insanları öğrenerek onları anlayan bir araba. Sürücü ve otomobil birlikte ne kadar çok zaman harcarsa, o kadar fazla veri toplanacak ve otomobil o kadar fazla uyulacaksa sürücünün duyarlılığı o kadar artacaktır.
https://www.youtube.com/user/ToyotaUSA
https://www.toyota.com/concept-i/

3. Audi Aicon Consept :

Audi Aicon, asli görevi uzun bir yolculukta yolcularına maksimum konfor, iletişim teknolojisi ve özgürlük sunmak için iyi hazırlanmış bir otomobil. Kentsel bir ortamda ve otoyolda otonom sürüş kapsamlarını elektrikli bir sürüş için benzeri görülmemiş bir seri ile birleştirir.
https://www.youtube.com/user/Audi
https://www.audi.com/en/experience-audi/models-and-technology/concept-cars/audi-aicon.html

4. Mercedes-Benz Consept IAA:

Mercedes-Benz “Concept IAA” (Akıllı Aerodinamik Otomobil) bir otomobildir. 0.19 Cd değerine sahip aerodinamik bir dünya şampiyonu ve karşı konulmaz bir tasarıma sahip dört kapılı bir coupe.
http://bit.ly/2VVGsSr

5. Honda NeuV:

NeuV, otomatik bir sürüş paylaşma aracı olarak işlev görerek, sahibi aracı kullanmadığında yerel noktalardaki müşterileri alıp bırakarak sahibi için yeni bir değer sunar. Araç, kullanılmadığı zamanlarda yüksek talep gören zamanlarda da elektrik şebekesine enerji satabilir.
https://www.youtube.com/user/HondaJPPR
http://bit.ly/2Vs9CJp

6. Audi PB18 E-Tron:

Audi, ilk kez California, Monterey’deki Pebble Beach Automotive Week’de bir tasarım ve teknik konsept otomobil sunuyor. Tamamen elektrikli Audi PB18 e-tron, yarının yüksek performanslı spor otomobilleri için radikal bir vizyon sunuyor. Geniş ve düz, rüzgar tünelinden ve yarış pistinden gözle görülür bir şekilde esinlenmiş olması, onun varlığı sınırlarını zorlama yönünün işaret ediyor.
https://www.youtube.com/user/Audi
http://bit.ly/2V5p7lv

7. BMW Vision Next 100 :

BMW markası, geçmiş, şimdiki ve gelecek 100 yıl içerisinde Sheer Driving Pleasure‘ı özetler. BMW bu büyüleyici sürüş deneyimini gelecekte daha da yoğunlaştırmayı hedefliyor. Sürücü, araçla sezgisel ve doğal bir şekilde sürekli iletişim halindedir. Aynı zamanda, araç, sürücünün algı yelpazesini genişletir ve onu olabilecekleri en iyi sürücü “Olağanüstü Sürücüye” dönüştürür.
https://www.youtube.com/user/BMW
http://bit.ly/2HhyYT1

8. MINI Vision Next 100 :

Tek bir MINI‘nin herkes arasında paylaşılabildiği bir gelecekte, yeni nesil bir teknoloji otomobilin her zaman kendinizinki gibi görünmesini ve hissetmesini sağlar. Dış yüzeylerin bir kısmı kişisel tercihlerinize göre değişir ve yaklaştığınız zaman kişiselleştirilmiş bir selamlama gönderir.
https://www.youtube.com/user/MINI
http://bit.ly/2YiW5RE

9. Mercedes-Benz Concept EQ :

EQ ismi “Electric Intelligence” ve “Emotion and Intelligence” kelimelerinin baş harflerinden almıştır..
https://www.youtube.com/user/MercedesBenzTV
https://www.mercedes-benz.com/en/next/e-mobility/concept-eq-mobility-revisited/

10. Rolls-Royce Vision Next 100 :

Rolls-Royce 103EX, ilk vizyon sahibi aracıdır ve beklemedeki bitmeyen olasılıklardan sadece birini içermektedir. Gelecek için kişiselleştirilmiş bir simgedir ve daha hızlı bir dünyada sakin bir tapınak sağlar.
https: //www.youtube.com/user/RollsRoy …
https://www.rolls-roycemotorcars.com/en-US/103ex.html

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.