company of heroes 2 ücretsiz bedava

Steam’de 105 TL’ye satılan oyun Company of Heroes 2 kısa süreliğine ücretsiz oldu

Yaptığı indirimler ile bilgisayar oyun meraklılarının takip ettiği dünyanın en büyük oyun platformlarından Steam’de 105 TL’ye (19.99 $) satılan bir oyun bedava oldu.

company of heroes 2 ücretsiz bedava

25 Haziran 2013 tarihinda piyasaya sürülen Company of Heroes 2, Steam üzerinde 19.99 dolara satılmakta olan gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. 

Bu kapsamda beşinci yıla özel olarak oyun ücretsiz hale getirilirken, DLC paketlerinde yüzde 75 indirim yapıldı.

İlk olarak 2006’da çıkan Company of Heroes’in devamı olan oyun, ilk oyunda olduğu gibi ikinci dünya savaşının Rusya tarafında geçiyor. Company of Heroes 2’yi, Relic Entertainment geliştirirken, Windows için Sega tarafından yayınlandı.

company of heroes 2 ücretsiz oldu

PUBG Mobile indir

PUBG Mobile Apk indir
2017 yılının en çok oynanan PC oyunlarından biri olan PUBG olarak bilinen Player Unknown Battle Ground oyununun mobil versiyonu artık mevcuttur. Tencent Games tarafından geliştirilen ve Lightspeed & Quantum Studios ile işbirliği yapan oyun, daha küçük ekranlar için çok iyi bir şekilde optimize edilmiştir. Oyun, şaşırtıcı derecede küçük boyuttadır. Android sürümü için, sadece 777 MB’lık bir alana ihtiyaç vardır. Oyun, pubg mobile apk indir ifadesi bulunan oyun platformlarından yüklenilebilir.

 

Published: 14 Aralık 2018

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.