instagram-hikaye-gif-ozelligi

Instagram Hikayesine GIF Nasıl Eklenir

Instagram Hikayesine GIF Nasıl Eklenir ?

Bu yazımızda instagram hikaye gif ekleme, konusundan bahsedeceğiz. instagram stories gif ekleme. Instagram uygulaması günden güne gelişmekte yeni eklenen özellikler ile kullanıcılarını şaşırtmaya devam etmektedir. Instagram’ın Snapchat’ten esinlenerek kullanıcılarına sunduğu Story hikayeler özelliği, ekstra olarak gelen yeni eklentileri ile daha güzel bir hale gelmeye devam ediyor.

Instagram hikayeleri kullanıcıların çok hoşuna gitti, hatta çoğu kullanıcı Instagram ana sayfasında aşağılara doğru kaymak yerine, hikayelere bakmayı tercih eder hale geldi. Hikayelerin bu kadar popüler ve kullanılır olması da, Instagram’ı hikayeler kısmında yenilik yapmaya yönlendiriyor. Instagram hikaye kısmına ekleyeceğiniz hareketli Gif resimleri, hikayenizi daha keyifli hale getirirken hesabınıza olan ilgiyi artırıyor.

instagram-hikaye-gif-ozelligi

instagram hikaye gif ekleme işlemi aslında çok basit. Aynen normal hikaye ekler gibi hikaye ekleme kısmına gelerek ekranı aşağıdan yukarıya kaydırıyorsunuz. Konum, etiket, anket ve diğer filtreleri ekleme kısmında yer alan “Gıf” seçeneğine dokunun. Burada karşınıza Instagram’da trend olmuş ve en çok kullanılan GIF’ler çıkacaktır. Gerisi size kalmış. Yeni bir instagram yazısında görüşmek üzere.

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.