sosyal medya

Sosyal Medya Hesaplarınızın Hepsini Otomatik ve Hızlı Silme Yöntemi

social-media

Sosyal medya (Facebook, Google+, Twitter, Pinterest, Linkedln, Instagram vb.) üzerinde açılan hesaplar sonrasında bunlardan gelen mesajlar, bildirimler bazen hayatımızı çekilmez bir duruma sokuyor. Sosyal medya olmadan önceki hayatım nasıldı diye merak ediyoruz.

Sosyal medya hesapları açmak kadar kapatmakta her biri için ayrı işlem basamakları ve bir zaman almaktadır. Sosyal ağlardaki bütün hesapları bir anda kapatmak mümkün mü! Sosyal medya hesapları nasıl kapatılır, düşünsenize bu hesapları tek tek iptal etmek, düşünmek bile istemiyorum. İşte bu sorununda çok basit bir çözümü var. Anlatacağımız bu çözüm ile hesaplarınızdan (Facebook, Google+, Twitter, Pinterest, Linkedln, Instagram vb.) kolaylıkla anında silebileceksiniz. Sorunun çözümü www.deseat.me web sitesi, kullanmak istemediğiniz hesaplardan kurtulmanın kolay ve hızlı yolu.

Herhangi bir e-posta hesabınızla Deseat‘in web uygulamasına bağlandığınızda karşınıza oluşturduğunuz tüm profillerin bir listesini çıkar. Buradan, silmek istemediklerinizi “Save“i seçerek saklayabilir, geri kalanını ise “Delete queue” ile silme kuyruğuna atıp kaldırabilirsiniz. İşte bu kadar basit ve hızlı, İstemediğiniz hesapları sildikten sonra alta bulunan “Delete this account” butonuna tıklayarak, “Deseat.me” uygulamasındaki hesabınızı da silebilirsiniz. Akıllı telefonlarınızın batarya kullanım süresini düşüren sebeplerin başında uygulamalardan gelen mesajlar ve bildirimler yer almaktadır. Gereksiz hesapları ve uygulamaları kaldırmak aynı zamanda telefonunuzun kullanım süresini uzatacaktır. Böylelikle daha az şarj ve daha uzun süre akıllı telefonunuzu kullanacaksınız. Sevgililer ayrıldıktan sonra sosyal medya hesaplarını kapatmak istiyorsanız, Sosyal medya hesap kaldırma prosedürlerini ve karmaşıklığını ortadan kaldıran bu yöntem kullanmanızı tavsiye ederim. Sosyal medyasız yapamam derseniz, karar sizin ama kararınız değişirse unutmayın Deseat var!

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.