gameface Atatürk

Facebook Profiline Atatürk İmzası veya Takım Logosu vb. Ekleme GameFace

Sosyal medya ağ platformlarından biri olan Facebook’da arkadaş olduğunuz kişilerin Facebook Profilinde tuttukları takımların Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe vb. logosu olduğunu veya Mustafa Kemal Atatürk imzası veya Türk Bayrağı ve birçok profilde logo gözünüze çarpmıştır. Bizde size bu yazımızda Facebook profil resmine nasıl çerçeve eklenir konusunu anlatacağız.

Sizlerde taraftarı olduğunuz takımın logosunu veya profil resminize Atatürk imzasını eklemek isteyebilirsiniz. Facebook profil çerçevesi ile fotoğraflarınızı renklendirebilirsiniz. Facebook Profiline Atatürk imzası, Ülke Bayrakları veya Takım logosu ekleme nasıl yapılır? Bu yazımızda bu konu hakkında sizlere yardımcı olacağız.

Yapmanız gereken tek şey Facebook GameFace özelliğini kullanmak, GameFace ile takım logosu, Atatürk imzası, Yabancı ülke bayrakları ve birçok çerçeve ekleyebilirsiniz.

gameface Atatürk-01

Facebook profil çerçeveleri 30 Ağustos Zafer Bayramı

Öncelikle Facebook hesabınız ile giriş yapıyorsunuz ve sonrasında “https://www.facebook.com/gameface” adresine girip açılan sayfadan profil fotoğrafına istediğiniz çerçeveyi eklemek size kalıyor. Birçok takım logolarından, ülke bayraklarına Atatürk imzasına kadar birçok çerçeveyi bulabilirsiniz. Ayrıca “Tema sahiplerinin adlarını ve daha fazlasını ara” bölümünde istediğiniz aramayı yaparak, o konu ile ilgili çerçeveleri ekleyebilirsiniz. Çerçevenin kaç gün süre veya sürekli mi olacak şekilde profil resminize ekleneceğini ayarlayabilirsiniz. Zamanla oluşturduğunuz profil çerçevesini değiştirme imkanı da verilmektedir. Aşağıdaki resimde ilgili ayarı görebilirsiniz.

gameface fenerbahce

Bu arada Star Wars hayranları içinde hemen ekleyelim. Star Wars için Facebook’ta kullanılan 2 adet kırmızı ve mavi renklerde ışın kılıcı efekti var. GameFace özelliği ile istediğiniz efekti seçmek sizlere kalmış.

facebook-star-wars-isin-kilici-efekti-gameface-uygulamasi

Kısacası GameFace özelliği ile sizlere sunulan çerçeve seçeneklerinden istediğinizi kullanabilirsiniz, bu isterseniz Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş logosu veya bir NBA takımı logosu olabilir. En iyisi GameFace özelliğini kullanıp ve neler yapabildiğinizi görmek olacaktır.

gameface Türk Bayrak

gameface besiktas

gameface galatasaray

gameface Fenerbahce euroleague 2017

 Steak Lezzetlerinin buluşma noktası MehmET’im Steakhouse için tıklayınız.

Mehmetim Steak House

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.