yüz tanìma samsung s8 ve s8+

Samsung Galaxy S8 ve S8+ Bilgisayar Bağlantısı Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy S8 ve S8+

Samsung Galaxy S8 veya S8+ akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayıp videolarınızı ve fotoğraflarınızı atmak istiyorsanız cevabı bu yazımızda, yapmanız gerekenleri aşağıda bulabilirsiniz.

Öncelikle Windows İşletim Sistemi kullanıcıları Galaxy S8 USB sürücülerini indirip bilgisayarımıza kuruyoruz. Samsung web sitesinden Smart Switch indirmek yeterli olacaktır. Telefonunuzla birlikte kutudan çıkan USB kablosunu kullanarak cihazınızı Bilgisayarınızın USB portuna bağlayın. Daha sonra telefon ekranına gelen istemle birlikte bildirim çubuğunu aşağı çekerek, ne yapmak istediğinizi aşağıdaki adımları okuyarak karar verin. Telefonu Ortam cihazı ve Medya cihazı olarak iki şekilde bağlayabilirsiniz.

  • Ortam cihazı olarak bağla > Medya cihazı (MTP) – PC ile telefon arasında manuel olarak dosyaları aktarmak veya Windows Media Player’ı kullanmak için bu seçimi kullanabilirsiniz.
  • Medya cihazı olarak bağlandı > Kamera (PTP) – Kamera yazılımını kullanarak fotoğraflarınızı aktarmanızı ve herhangi bir dosyayı MPT desteklemeyen bir PC’ye aktarmanız için bu seçimi kullanabilirsiniz.

Sitemize Katkıda bulunmak istermisiniz!
Sizlerde yorumlara tıklayarak, yorumlarınız ile katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca yazımızı paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.