PUBG MOBILE VIKENDI

PUBG Mobile’da Vikendi haritası Android ve iOS için indirilebiliyor

PUBG Mobile Vikendi oyunun ilk kar haritası. PUBG Mobile Vikendi kar haritasının 134,2MB indirme boyutu var. Peki bu haritayla oyuna neler geliyor?

PUBG MOBILE VIKENDI

PUBG Mobile şimdi Vikendi kar haritasına sahip ve bu, hem Android hem de iOS için kullanılabilir. Geliştirici yakın zamanda yeni haritanın yayınlanmasının hemen öncesinde bir grafik kalitesi düzeltmesi gerçekleştirdi. Developer Lightspeed ve Quantum, Oyuncuları 24 saat sonra eşleştirme yapmadan önce haritayı indirmek için bir gün veriyor. 

PUBG Mobile Vikendi kar haritasının indirme boyutu Android ve iOS için 134.2MB. PUBG Mobile Vikend kar haritasının başlangıç zamanı ise 21 Aralık. Geliştirici, yakın zamanda PUBG Mobile’ın 200 milyon indirme kilometre taşına geldiğini ve günlük 30 milyon aktif oyuncuya sahip olduğunu ortaya çıkardı.

PUBG Mobile indir
Published: 14 Aralık 2018

Yeni harita için destek eklemenin yanı sıra, PUBG Mobile 0.10.0 güncellemesi, Firearms Finish Upgrade System (Ateşli Silahlar Son Güncelleme Sistemi) gibi bazı ilginç özellikler getiriyor. Bu, oyuncuların öldürme etkileri ve ölüm sandık görünümleri gibi yeni kozmetik ürünler almasını sağlıyor. Viking’in indirilmesinin hemen öncesinde PUBG Mobile için bir düzeltme yayınlandı.

Vikendi güncellemesi ile düzeltilenler:

  • iPad 2018’lerde ultra frame rate ayarlarının çalışmaması sorunu düzeltildi.
  • iPad Pro 12.9 inç modelinde çözünürlüğün belirlenmemesi sorunu giderildi.
  • Bazı cihazlarda daha düşük grafik kalitesi gösterilme sorunu düzeltildi.
  • Oyun baştan başlayınca çözünürlüğün sıfırlanması sorunu giderildi.
  • Sol kanaldan gelen sesin sağ kanaldan sürekli daha fazla olma sorunu giderildi. 

Tencent yaptığı açıklamada, PUBG Mobile’ın şu anda 30 milyon günlük aktif kullanıcıya sahip olduğunu ve 200 milyon indirme sayısına ulaştığını söyledi. Bu sayı PUBG Mobile’ın dünya çapında ne kadar popüler olduğunu gösteriyor. Oyun Hindistan‘da ve diğer pek çok pazarda büyük bir oyuncu tabanına sahip. PUBG Mobile’ın düşük seviye Android cihazlarda bile sorunsuz çalışması da bu sayıyı kesinlikle artırdı.

PUBG’nin Steam fiyatı düştü

PUBG’nin fiyatı, geçtiğimiz aylarda aniden yükselmiş ve  87 TL olmuştu. Bu da oyunculardan büyük tepki çekmişti. PUBG, 3 Ocak 2019 tarihine kadar 58 TL üzerinden satılacak. 

kaynak: www.milliyet.com.tr

Hakkında G. KELEŞ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.